Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

oKuLumuz açıLmaya hazırLanıyor..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

IsabeLLe'nin Odası

YazarMesaj
Isabelle Elizabeth Black
Müdire & Ravenclaw Bina Sorumlusu & Sihir Tarihi Profesörü
Isabelle Elizabeth Black

Kadın
Rp Sevgilisi : Harry James Potter
Lakap : Isa..Eli =)
Savaşta Tarafın : Kötüyüm Ben Kötüyümm =)
Asa : ~ Acılar Salıncağı !

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
IsabeLLe'nin Odası Left_bar_bleue100/100IsabeLLe'nin Odası Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:
IsabeLLe'nin Odası Left_bar_bleue100/100IsabeLLe'nin Odası Empty_bar_bleue  (100/100)
Galleon Galleon: 1000

IsabeLLe'nin Odası Empty
MesajKonu: IsabeLLe'nin Odası   IsabeLLe'nin Odası Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 8:33 am

~Odacığım~

IsabeLLe'nin Odası 384810

En son Isabelle Elizabeth Black tarafından Perş. Ağus. 14, 2008 7:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Isabelle Elizabeth Black
Isabelle Elizabeth Black

Kadın

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Uçuş Hızı:

IsabeLLe'nin Odası Empty
MesajKonu: Geri: IsabeLLe'nin Odası   IsabeLLe'nin Odası Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 8:33 am

~Betimleme~

Burası Isabelle'nin en sevdiği yer yani Biricik odasıdır.Oda malikanenin çatı katında bulunur.Bu odanın dekorasyonu için çok uğraşan Isabelle az vakit geçirse de en çok burada bulunmaktan hoşlanır.Odada pastel tonlar hakimdir.Yatağın üstünde gökyüzü penceresi vardır ve hiç kapanmaz.Çünkü Isabelle gece yıldızları izlerken uyumayı gündüz güneşin yüzüne geleceğini bilmeyi sever ve bu da bu odayı onun için kusursuz yapar.Bu odada kötü bir olay yaşanmadıkça en sevilen oda olacağı şimdilik kesin...!
Isabelle Elizabeth Black
Isabelle Elizabeth Black

Kadın

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Uçuş Hızı:

IsabeLLe'nin Odası Empty
MesajKonu: Geri: IsabeLLe'nin Odası   IsabeLLe'nin Odası Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 8:51 am

"Her ne yaşandıysa yaşandı ve ben yanlızım.Üçüzlerim de sıkıntılı olduğu için onlara kendimi açamadım.Sadece hep olgunluk gösterdiğim gibi bu günde olgunluk gösterdim.Ama bu olgunluk onlara karşı sevgiden ve annesizlikten..Annemi iyilerin öldürmesindendir heralde kötü taraftayım ve yorgunum..Onu özlüyorum.Bu gün ne olduğuna gelince ;

Sabah tesadüfen Rochelle'nin Üç Süpürgeye cisimlendiğini gördüm.O sırada okul için tüy kalem vs. alacaktım.Sonra sabahın bir körü tekrar eve gidip giyindim.Onu erken bir saatte ateşviskisi içecekken gördüm ve durdurdum.Birer kaymak birası içtik ve bana dertlerini açtı.Sıkıntısı benden farklı olmasa da ona kendimi anlatamadım.Yapamadım.."

Günlük..Tüm sıkıntıları giderdiği düşünülen şey yine işe biraz da olsa yaramıştı.Birazdı çünkü sıkıntısı bir türlü dinmiyordu.Bu olmuyordu.En azından kardeşisinin sıkıntısını dindirirken edindiği huzursuzluk gitmişti.O yüzden günlükleri seviyordu Isa..Yumuşacık yatağının üstünde eline yüzüne mürekkep bulaştırarak yazdığı günlüğü yanındaki komidinin çekmecesine koydu ve pijamalarını giydi..Yatağa havanın sıcaklığından yararlanarak içine girmeden uzandı ve tüm ışıkları kapattı.Sadece gökyüzü penceresinden sızan mavi ışık ve yıldızların parıltısı vardı..Sıkıntısını gidermese de rahatlatıyordu Isabelle'yi.Zaten yorgunluktan kısa sürede uykuya daldı Isabelle..

IsabeLLe'nin Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-