Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

oKuLumuz açıLmaya hazırLanıyor..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jiména Simone Black

2 posters
YazarMesaj
Jiména Simone Black
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
Jiména Simone Black

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Jiména Simone Black Left_bar_bleue100/10Jiména Simone Black Empty_bar_bleue  (100/10)
Uçuş Hızı:
Jiména Simone Black Left_bar_bleue100/10Jiména Simone Black Empty_bar_bleue  (100/10)
Galleon Galleon: 10

Jiména Simone Black Empty
MesajKonu: Jiména Simone Black   Jiména Simone Black Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 1:13 pm

Ad Soyad: Jiména Simone Black

Kişisel Özellikler: Jimena delidolu birisidir. Bütün arkadaşları onun bu tarafını çok sever. Bununla beraber keskin bir zekası vardır bu zekası Profesörlerin diline her zaman düşmüş ve Jimena'yı çok mutlu etmiştir. Çalışkan bir tarafı olmasına rağmen üşengeç bir yapısı da vardır.

Fiziksel Özellikler: Kahverengi dalgalı saçları vardır. Gözleri masmavidir. Bu özelliği çoğu kişi tarafından kıskanılmaktadır. Sevimli bir suratı olmakla beraber beyaz tenlidir ve oldukça narin bir yapısı vardır. Ayrıca güneşte zaman zaman çilleri belirir.

Örnek Rp:

Avril, Joseph'e doğru ilerlerken Joseph gelecek postasını bir kenara bıraktı ve Avril'a gülümsedi. Lindsay ile ayrılmış olmalarına rağmen Joseph geçen seferki buluşmalarından çok daha iyi görünüyordu. Gülümsemesiyle bile yüzü aydınlanıyordu. Avril buna oldukça sevinmiş bir yandan da şaşırmıştı çünkü Joseph'i bu görüşmelerinde daha kötü bulacağını düşünüyordu ama yanılmış olsa gerekti.

Joseph Avril'a kaymak birası söyledi ve Avril;

-"Buna sevindim öyleyse. Her defasında bekletmek beni oldukça mahcup ediyor." dedi gülümseyerek ve kaymak birasının masaya konuşunu izledi. Yavaşça uzandı ve kaymak birasının soğuktan buharlaşmış bardağına değince içini ferahlık kapladı. Bir yudum kaymak birası tattıktan sonra;

-"Aslında bende bunu düşünüyordum ve bu konuda kendimi oldukça suçlu hissediyorum. Son görüşmemizde olanları biliyorsun. Gelecek postasında haberinizi gördüğümde gerçekten çok üzüldüm. Ben.. Gerçekten çok üzgünüm." dedi ve başını hafifçe öne eğdi. Daha fazla bu konuyu konuşmak istemiyordu bu yüzden Joseph'in bu konu hakkında cevap vermesine fırsat tanımayarak ve konuyu değiştirmek istercesine;

-"Bildiğin gibi işler bu ara yoğun. Savaş başlamak üzere ve yoldaşlık üyeleri toplanıp daha hiç bir teori üretmedik bile." dedi hoşnutsuz bir ifadeyle. Gerçekten ne yapacaklarını bilmiyordu. Kabullenmesi zorda olsa ve bunu kimseye söylemiyor olsada ölüm yiyenlerin onları yeneceği fikrine günden güne daha da inanmaya başlamıştı.

**Başka bir sitede yaptığım Rp'dir..

Aile Özgeçmişi: Black ailesi kötülüğe hizmet eden bir ailedir.Ama ne olursa olsun aile ve arkadaşlık bağlarına önem verir.Londra'da evleri bulunur.Ailenin en büyükleri şimdi Hogwarts'ta müdiredir.Olacak olan savaşta kötülüğün en önemli kozlarından birisidir.
Evangeline Nicole Black
Müdire & Hufflepuff Bina Sorumlusu & Tılsım-Muska Profesörü & Karanlık Lady
Müdire & Hufflepuff Bina Sorumlusu & Tılsım-Muska Profesörü & Karanlık Lady
Evangeline Nicole Black

Kadın
Rp Sevgilisi : Şimdilik yok..
Lakap : Evi
Savaşta Tarafın : Kötü xD

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Jiména Simone Black Left_bar_bleue100/100Jiména Simone Black Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:
Jiména Simone Black Left_bar_bleue100/100Jiména Simone Black Empty_bar_bleue  (100/100)
Galleon Galleon: 1000

Jiména Simone Black Empty
MesajKonu: Geri: Jiména Simone Black   Jiména Simone Black Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 1:15 pm

--RAVENCLAW--

Jiména Simone Black
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» || RocheLLe EmiLie Black ||
» Lacqueline Cecile Black
» Jacelyn Violet Black~
» Isabelle Elizabeth Black -- Senaryomm