Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

oKuLumuz açıLmaya hazırLanıyor..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~EmiLie Victoria R'amon~

2 posters
YazarMesaj
EmiLie Victoria R'amon
Gryffindor 1. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor 1. Sınıf Öğrencisi
EmiLie Victoria R'amon

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
~EmiLie Victoria R'amon~ Left_bar_bleue100/10~EmiLie Victoria R'amon~ Empty_bar_bleue  (100/10)
Uçuş Hızı:
~EmiLie Victoria R'amon~ Left_bar_bleue100/10~EmiLie Victoria R'amon~ Empty_bar_bleue  (100/10)
Galleon Galleon: 10

~EmiLie Victoria R'amon~ Empty
MesajKonu: ~EmiLie Victoria R'amon~   ~EmiLie Victoria R'amon~ Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 12:59 pm

Ad Soyad:EmiLie Victori R'amon
Kişisel Özellikler:
Sınıf ayrımı yapar...!!Kendine yapıLanLara karşı intikamını aLır.AiLesine ve sewdiği arkadaşLarına çok değer verir.BeLa onu değiL o gider beLayı buLur...Günün büyük bir kısmını uyuyarak geçirir...Herşeyi merak eder.Ve araştırır.En büyük hobisi insanLarın zayıf ve güçsüz yanlarıyla alay ederek eğlenmek.. Güvenilir değildir.Yüzüne gülüyorsa arkadan birçok şey yapabilir.İstediği herşeyi elde etmiştir.Ve elde ettikten sonrada Wicky için pek değeri kalmamıştır.
Fiziksel Özellikler:Siyah düz saçları,Masmavi gözleri vardır.Uzun boyludur ve zayıftır.Sarışındır..
Örnek Rp:Bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyor,arada birde hava gürlüyordu.Sokaktaki insanlar bir yerlere saklanma çabasındaydı.Vicky'nin hiç birşey umrunda değildi.Sadece yürüyordu.Ve hıçkırarak ağLıyordu.Kaç saat yürüdüğünün farkında değildi.Sadece bir an yorulduğunu hissetti.Ve yere çöktü.Başına ellerinin arasına aldı ve hıçkırdı,hıçkırdı...

"Tanrım nedeeeen beeeen.."diye haykırıyordu.

"Anneciğim gitme ben sensiz ne yaparım..Anneciğiim"

Artık dayanma gücü kalmadı Vicky'nin.2 gündür hiç birşey yemiyordu.Sanki içinden birşeyler koptu.GözLeri karardı ve kendini bıraktı.Sadece kendine yaklaşan kedisi Kiki'yi hatırlıyordu.

Gözlerini açtı ve kendini kuzeni Samara'nın yatağında buldu.Yatağının kenarında sırılsıklam olmuş hırkası vardı.Yanı başındaki masada ise içinde yeşil bir iksir şişesi ve ıslanmış gözlükleri vardı.Vic.eğildi ve gözlüklerini taktı.Bulanık görüyordu.Gözlüklerini çıkarıp yorganına sildi.Ve tekrar gözlüklerini taktı.Daha güzel görüyordu.İçerden güzel kokular yükseliyordu.Kuzeni Samara içerden;

"Vicky uyandın mı canım"diye bağırdı.Vicky'nin hiç konuşacak hali yoktu.Gerek üzüntüden gerekse yorgunluktan bitkin düşmüştü.Kuzeni Samara odaya gelerek;

"Nasılsın Vicky??"

Daha soracak bir çok şeyi vardı.Samara'nın hiçbirşeyden haberi yoktu.Ve Vicky bu haberi verecek uygun kişi kesinlikle değildi.

"YoLda buLdum seni.Şans eseri ordan geçiyordum.Ya ben bulmasaydın seni Vicky ne olacaktı??Ne işin vardı senin orda?Hem Simone teyzemin haberi varmı??Feci yağmur yağıyordu.Biraz daha geç kalsaydım şu an burada olmayabilirdin"

Vicky elleriyle kulaklarını tıkadı ve gözlerini kapadı.Sabah olanlar beyninde tekrar canlandı.Eve babasının gelişi....Babasının ve annesinin şiddetli kavgası....Evde uçan koltuklar,masalar,tabaklar...Merdivenden gizlice bakan iki göz...Ve babasının dudaklarından dökülen 2 kelime"Avada Kedavra"...

Viky artık hıçkırarak ağlıyordu.Ve "Anneeeeee"diye haykırıyordu.Samara Vicky'yi sakinleştirmeye çalışıyor,Bir yandan da aklında sorular odanın bi başından bi başına yürüyodu.

"Kedine gel artık ne oluyor anlamıyorum ki?Ne oldu Annene söyleseeenee"

"Babam.."derin bir nefes aldı ve bir çırpıda söyledi.."Annemi öldürdüüüü..."

Artık evde çığlıklar, haykırışlar,feryatlar konuşuyordu.Vicky yatağından çıktı hırkasını aldı.Ve evden çıkmaya çalıştı.Ama Samara izin vermiyordu.Hırkasının cebinden asasını aldı.Ve Samara'ya doğru bağırdı.

"Sersemlet"

Samara ileri doğru uçmuş ve duvara çarpıp yere düşmüştü.Viky'de kapıyı açtı ve koştu..koştu...Bilinmemezliğe doğru....
Aile Özgeçmişi:AiLesinin oldukça karanlık bir geçmişi vardır.Babası-kimsenin bilmediği bir nedenden ötürü-annesini öldürmüştür.Annesi v babası ölümyiyenlerdi.Irkı İtalyadan gelmiştir.Safkan bir ailedir.
Rochelle Emilie Black
Müdire& Slytherin Bina Sorumlusu& İksir Profesörü
Müdire& Slytherin Bina Sorumlusu& İksir Profesörü
Rochelle Emilie Black

Kadın
Rp Sevgilisi : Ünlüsü Dominic Monaghan Olan Birini Arıyorum... :D
Lakap : Roch, Emi ! =)
Savaşta Tarafın : Karanlık Taraf^^
Asa : HayalleR Çıkmazı !

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
~EmiLie Victoria R'amon~ Left_bar_bleue100/100~EmiLie Victoria R'amon~ Empty_bar_bleue  (100/100)
Uçuş Hızı:
~EmiLie Victoria R'amon~ Left_bar_bleue100/100~EmiLie Victoria R'amon~ Empty_bar_bleue  (100/100)
Galleon Galleon: 1000

~EmiLie Victoria R'amon~ Empty
MesajKonu: Geri: ~EmiLie Victoria R'amon~   ~EmiLie Victoria R'amon~ Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 3:39 pm

GryffindoR !

~EmiLie Victoria R'amon~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» || RocheLLe EmiLie Black ||