Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

oKuLumuz açıLmaya hazırLanıyor..

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DERSE BAŞVUR

2 posters
YazarMesaj
Shannon Rutherford
Muggle Bilimleri Profesörü
Shannon Rutherford

Kadın
Rp Sevgilisi : yoq
Savaşta Tarafın : İyi
Asa : henüz yoq

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
DERSE BAŞVUR Left_bar_bleue100/50DERSE BAŞVUR Empty_bar_bleue  (100/50)
Uçuş Hızı:
Galleon Galleon: 500

DERSE BAŞVUR Empty
MesajKonu: DERSE BAŞVUR   DERSE BAŞVUR Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 10:17 am

Ad:
Soyad:
Bina:
Örnek Rp (En az 5 satır):

derse başvurmak için yukarıdaki formu doldurmanız yeterlidir...
Jacqueline Cecile Black
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
Jacqueline Cecile Black

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
DERSE BAŞVUR Left_bar_bleue100/10DERSE BAŞVUR Empty_bar_bleue  (100/10)
Uçuş Hızı:
DERSE BAŞVUR Left_bar_bleue100/10DERSE BAŞVUR Empty_bar_bleue  (100/10)
Galleon Galleon: 10

DERSE BAŞVUR Empty
MesajKonu: Geri: DERSE BAŞVUR   DERSE BAŞVUR Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 8:51 am

Ad:Jacqueline Cecile
Soyad:Black
Bina:Ravenclaw
Örnek Rp:

Angelina ve ailesi uzun süren ve yorucu bir yolcuğun ardından tren istasyonuna varmışlardı.Güneş bütün ışıltısıyla sanki hep bugünü beklemiş gibiydi.Etraftaki çocuk sesleri bugünü daha da hoş kılıyordu.İşte yıllarca hep bugünü beklemişti...Eşsiz,büyüleyici bir okula giderken adım atılcak ilk yere...İstasyona...

Annesinin sımsıcacık elini sıkarcasına sımsıkı tutuyordu.Etraftaki kalabalığın içinde daha da ufak hissediyordu şimdi kendini...Gerçi yaşıtlarıda ondan farklı sayılmazdı.Arada istisnalarada rastlıyordu tabi...Annesinin zarif ellerini tutarken arkasına döndü ve babasına baktı.Büyük bir bavul elinde küçük kızını ve eşini takip ediyordu.Kafasıı çevirmeden oldukça parlak mavi gözlerini babasının gözlerine dikerek ona gülümsedi...Babası da ona aynı sıcaklıkla cevap verdi...Önüne döndü ve bilet almak için ilerledi...Gişenin önündeki sıra cadıların topuklu ayakkabı sesleri ile daha da çekilmez hale gelmişti...Küçüklüğünden beri beklemekten ve bekletilmekten hiç hoşlanmazdı zaten.Hele böyle günlerde daha uzun gelmişti o birkaç dakika...Babasının itelemesiyle,

"Eee...Şey ben bir tane 9/3 Çeyrek trenine bilet alabilir miyim lütfen?.."dedi gülümseyerek yaşlı adama...

Adam,"
Buyrun,küçükhanım..."diyerek bileti uzattı.Biraz değişik bakıyordu nedense...İstemeyerekte olsa bu bakışlar karşısında gülümsedi kendi kendine...

Bilet işi de hallolmuştu...Hogwarts'a bir adım,bir adım daha yaklaşıyordu sanki her geçen dakika...Bileti ufak tefek çantasının içine attı.Trene doğru ilerlemeye başladılar hep birlikte...Trenin önüne vardıklrında ayrılma vakti gelmişti artık...İçindeki mutluluğun aksine hüzün dalgası geçti birden...Sonuçta bir sene boyunca onlardan ayrı kalacaktı.Ailesinden hiç bu kadar uzun süre ayrı kalmamış ufak bir kız çocuğu için oldukça zor dakikalara sayılırdı bunlar...

Annesine yaklaştı.Sıkıca sarıldı...Her zamanki sıcaklığının aksine buz kesmişti elleri sanki.Yüzüne gülümseyerek bakması içindeki endişeleride saklayamıyordu aslında...

"Kendine çok iyi bak tatlım...Sakın üşütme!Soğuk günlerde sıkı giyin...Derslerini iyi çalış...A unutuyordum.Bize mektup yollamayı sakın unutma...Seni seviyoruz..."dedi annesi...Dayanamayıp birkez daha sarıldı Angelina'nın sarı,uzun ve parlak saçlarını okşayarak...Annesinden ayrılıp,babasına yaklaştı...

"Yaramazlık yok küçükhanım...Anneni dediği gibi bize mektup yazmayı unutma kızım..."dedi kalın sesiyle babası...Sonra kulağına eğilip,fısıldadı...

"Kesinlikle Sytherin istemiyorum senden!.."dedi dalga geçercesine...Fısıldasada annesi duymuştu bile...Kaşlarını çatarak kocasına baktı ve,

"Ahhh Roger!Kızımı rahat bırakmazsan kafanı yerinde bulamaycaksın..."
dedi sinirle...Ama o da gülüyordu...

Trenin düdüğünün sesi istasyonda yankılanmaya balşamıştı artık...Gtime vakti gelmişti.Zorlukla bavulunu alıp,anne ve babasına el salladı...Onlarsız bir yıl,farklı bir yıl onu bekliyordu...Ve hayal ettiği yer...Hogwarts!..Tüm bu düşünceler içinde rene adım attı ve kendine bir kompartıman aramaya başladı...
Shannon Rutherford
Shannon Rutherford

Kadın
Rp Sevgilisi : yoq
Savaşta Tarafın : İyi
Asa : henüz yoq

Karakter Özellikleri
Büyü Gücü:
Uçuş Hızı:
Galleon Galleon: 500

DERSE BAŞVUR Empty
MesajKonu: Geri: DERSE BAŞVUR   DERSE BAŞVUR Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 5:40 pm

tm alındın cnm Smile

DERSE BAŞVUR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-